Jesteś tutaj: Start Moc Szlachetnej Paczki

Moc Szlachetnej Paczki

Share

Nie wyobrażamy sobie Świąt Bożego Narodzenia bez Szlachetnej Paczki w naszej szkole. Co roku  w czasie Adwentu uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wraz  z Branżową Szkołą I stopnia w Sierakowicach tworzą Szlachetną Paczkę.

W tym roku pomoc otrzymała pani Agnieszkę, która  sama mieszka  w domu jednorodzinnym na wsi.  Pani Agnieszka dawniej pracowała zarówno w kraju, jak i za granicą. Zawsze potrafiła znaleźć sobie pracę, jednak tę możliwość utraciła, gdy dwa lata temu przeszła dwa udary mózgu, skutkiem czego jest porażenie mięśni lewej strony ciała. Kobieta nie mówi, kuleje, a jej lewa ręka nie jest sprawna.

Pani Agnieszka została obdarowana prezentami w sobotę 8 grudnia. Wolontariusze wraz z opiekunem SU panem Adamem Kwidzińskim odwiedzili potrzebującą oraz wręczyli rzeczy, które udało nam się zebrać. W sumie przekazaliśmy paczkę o łącznej kwocie ponad 3.756zł. Poza żywnością, środkami czystości, kosmetykami pani Agnieszka otrzymała nową torebkę, buty, spodnie, koc oraz opał na zimę (2.625 t.)

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w niesienie bezinteresownej pomocy. Wierzymy, że w przyszłym roku również będziemy mogli sprawić, iż kolejna rodzina spędzi cudowne święta Bożego Narodzenia. Dziękujemy i pozdrawiamy!!!

Aleksandra Labuda

imageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Moc Szlachetnej Paczki