Jesteś tutaj: Start Wizyta studyjna w Wyższej Szkole Zdrowia

Wizyta studyjna w Wyższej Szkole Zdrowia

Share

W dniu 28 listopada 2019 r. uczniowie IV klasy Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w konferencji z cyklu „Jesienne Spotkania ze Zdrowiem” w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Głównym punktem wizyty były zorganizowane dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach warsztaty z przygotowania sushi. Uczestnicy zostali wprowadzeni w tajniki sporządzania tego specjału kuchni japońskiej. Mieli okazję korzystania z oryginalnych produktów spożywczych, pracy w uczelnianej pracowni gastronomicznej, a na koniec próbowania własnych wyrobów.

Następnie uczestniczyli w prelekcji poświęconej tematyce onkologicznej w żywieniu, w chorobie nowotworowej i profilaktyce nowotworów. Na koniec  uczniowie mieli możliwość zwiedzenia uczelni i skorzystania ze stoisk konsultacyjnych.

Małgorzata Chobot

imageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Wizyta studyjna w Wyższej Szkole Zdrowia