Jesteś tutaj: Start Udało się! Jesteśmy bohaterami Szlachetnej Paczki

Udało się! Jesteśmy bohaterami Szlachetnej Paczki

Share

Jak co roku, uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wraz z Branżową Szkołą I stopnia w Sierakowicach stworzyli  Szlachetną Paczkę dla wybranej rodziny z Gminy Sierakowice. W sobotę 7 grudnia podczas wielkiego finału Szlachetnej Paczki zebrane przez społeczność szkolną dary, dotarły do pani Zofii i jej braci.

Także wolontariusze wraz z opiekunem z ramienia szkoły - panem Adamem Kwidzińskim odwiedzili potrzebującą rodzinę. Byli  oni reprezentantami całej naszej społeczności.

W sumie zebraliśmy paczkę o łącznej wartości ponad 5.000 zł. Poza żywnością, środkami czystości, odzieżą i kosmetykami pani Zofia wraz z braćmi otrzymała kuchenkę gazową, garnki, naczynia oraz komin systemowy. Warto też podkreślić, że uczniowie klasy III A BS I st. samodzielnie wymurowali od podstaw dwa kominy. Rodzina nie spodziewała się tak wielkiej pomocy ze strony szkół. Obdarowani nie kryli też łez wzruszenia. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc tym właśnie ludziom. To była dobra decyzja!!! Pamiętajmy… Lepiej dawać niż brać!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję. Wierzymy, że w przyszłym roku również stworzymy jakiejś rodzinie okazję do spędzenia cudownych świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy i pozdrawiamy!!!

Opiekunowie
Szkolnego Koła Wolontariatu
„Prosto z serca”

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Udało się! Jesteśmy bohaterami Szlachetnej Paczki