Jesteś tutaj: Start Zdalne upamiętnienie 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Zdalne upamiętnienie 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Share

Święto Niepodległości stanowi wspaniałą okazję do refleksji nad naszą przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Tegoroczne nietypowe upamiętnienie przybrało formę zdalną.

Utalentowani uczniowie klasy I LO pod opieką pani Ewy Szlagi-Ortmann nagrali wzruszające wystąpienia o tematyce patriotycznej. Nie zabrakło skrzypiec, akordeonu oraz patriotycznych zdjęć. W czasie zdalnego apelu nauczyciele udostępnili podopiecznym filmowy montaż słowno-muzyczny, owoc wysiłku uczniów klasy I LO.  Za techniczną stronę przedsięwzięcia była odpowiedzialna pani Magdalena Kurat. Dodatkowo uczniowie wszystkich klas mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę historyczną, biorąc udział w zdalnym konkursie na platformie Quizizz, przygotowanym przez nauczyciela historii pana Łukasza Reiter. Najlepsi zostali nagrodzeni uwagami pozytywnymi.

Łukasz Reiter

nauczyciel historii

imageimageimageimageimageimage

 

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Zdalne upamiętnienie 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości