Jesteś tutaj: Start Polskie serce pękło. Katyń 1940

Polskie serce pękło. Katyń 1940

Share

Młodzież naszej szkoły wzięła udział w  II edycji konkursu literacko-plastycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych  „Polskie serce pękło. Katyń 1940”. Tegoroczny konkurs przeprowadzany był w następujących kategoriach: plastycznej, literackiej  i na tekst piosenki.

 

Dzięki udanej akcji agitacyjnej do konkursu zgłosiło się aż 30 uczniów. Prace zostały już wysłane do Warszawy. A teraz czekamy na wyniki. Kwiecień i maj to niezwykle ważne miesiące, w których szczególnie podtrzymujemy pamięć o bohaterach poległych za wolność naszej ojczyzny.

Cieszy fakt, iż mimo zdalnej nauki, tak wielu naszych podopiecznych wzięło udział w tym trudnym ogólnopolskim konkursie historycznym. Efekty ich pracy możemy podziwiać na stronie szkolnego Facebooka. Dziękuję za pomoc niezawodnej pani bibliotekarce.

Nauczyciel historii

Łukasz Reiter

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Polskie serce pękło. Katyń 1940