Jesteś tutaj: Start Wyróżnione przez Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku

Wyróżnione przez Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku

Share

Uczniowie szkół ponadpodstawowych województwa pomorskiego wzięli udział w zorganizowanej przez Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku debacie oksfordzkiej, której teza brzmiała: „Nauczanie zdalne jest lepsze od formy tradycyjnej (bezpośredniej)”.

 

Wydarzenie odbyło się online na platformie MicrosoftTeams , w dniu 10 czerwca 2021 r. o godz.11:30. W skład drużyny reprezentującej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach weszły uczennice z klasy II b LO: Kornelia Benkowska, Aleksandra Bojanowska i Martyna Młyńska oraz uczennica z I a LO Dominika Płotka. Nasze cztery wspaniałe dziewczyny zostały wyróżnione przez organizatorów spośród pozostałych uczestników.

Nagrody odebraliśmy 24 czerwca 2021 r.  na terenie Akademii Pomorskiej w Słupsku. Opiekunem uczennic w czasie wyjazdu był Pan Łukasz Reiter. Gratulujemy odwagi i talentu! 

Łukasz Reiter

imageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Wyróżnione przez Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku